מ!תק בל* עו!תק
העונה השלישית של "השמינייה" מתקרבת למסכים בצעדי ענק, ואם יש דבר אחד שאנחנו שואלים את עצמנו יותר מכל הוא – איך מעכלים את עדי הימלבלוי כנטשה מחדש? הימלבלוי שיחקה בחודשים האחרונים את דמותה של ליאן זליג בטלנובלה "האלופה", דמות השונה באופן מוחלט מדמות הנערה התמימה ב"השמינייה". הימלבלוי בטוח לא דמיינה לעצמה לפני כשנה, שתמצא עצמה משחקת בשתי סדרות דרמה מרכזיות ופופולאריות, אחת לילדים ואחת למבוגרים, בו זמנית
 
בעוד "האלופה" תסתיים החודש (וככל הנראה תחזור לעונה שנייה ב – 2007),
ב – 16 באוקטובר תעלה העונה החדשה של "השמינייה" לאוויר. כן, נטשה (אפילו השם כבר נשמע משונה) חוזרת. לא יותר אישה בהריון, לא יותר נשיקות עם יהודה לוי ולא יותר צעקות, הפלות, בגידות וסטירות. כשביקרנו בסט הצילומים של "השמינייה", שאלנו את עדי על העונה החדשה וגם על איך זה לשחק בו זמנית ב"האלופה".
 
עדי, מתרגשת לקראת העונה החדשה של "השמינייה"?

"לי האמת אין יותר מידי מה להתרגש, רוב הזמן אני פשוט עם החבר'ה של "השמינייה" ואנחנו די תקועים אחד בתחת של השני בשנה וחצי האחרונים. אני רואה אותם כל יום – עם צילומים, בלי צילומים. אבל אני מאוד נהנית, שמחתי לחזור לצלם. מה שכן, אני מתה לראות איך כל הסטים החדשים נראים בטלוויזיה. יש הרבה דברים שהשתנו מהעונות הקודמות, ואני מתה לראות איך זה יוצא, מתה!".

איך אפשר לשחק נערה מתבגרת ב"השמינייה" ואישה מתוסבכת בהריון ב"האלופה" בו זמנית?

"ב"השמינייה" הכל יותר קליל, יותר כיף, לא צריך לחשוב יותר מידי. ב"האלופה" הכל יותר כבד ובעייתי. אני נהנית לשחק בשתי הסדרות, פשוט בצורה שונה. זה תלוי לפי התקופה – אני נהנית מאוד כשהכל מתחיל וכשהכל נגמר, ואז אני מתגעגעת."

ואם כבר מדברים על געגועים, יש סיכוי לראות אותך בעונה השנייה של "האלופה"?

"יש סיכוי להכל! שום דבר עוד לא בטוח."

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...
שם הקובץ
לרשימת הקבצים המלאה...

חברים

24tv (54)
(32)
דידוש:] (31)
ק!רל (30)
המלך דויד (39)
הטובה ביותר (25)
יעלוש (27)
hlii (29)
נויש_לייק_דה (15)
עדניי_=) (30)