מ!תק בל* עו!תק

והקריירה שלך באמת השתנתה מאז שלקחת על עצמך את התפקיד החדש?
 "בטח. בשנייה שהסכמתי לגלם את התפקיד הכפול של מגאלי \ לילי, כריס הצמידה לי מורה לפיתוח קול כדי שאלמד לשיר, ומורה לריקוד, כדי שאדע לזוז. זאת הייתה ממש סחרחורת של עבודה בלתי פוסקת. בינואר התחלנו את הצילומים, באפריל עלינו לאוויר ובמקביל הוצאנו את הדיסק, ועכשיו פתחנו במסע הופעות חורף בגראן רקס. בעבר אני הייתי זאת שמכינה מטה לחבר'ה בין הפקה להפקה, עכשיו אני זאת שמתרוצצת בין פרוייקט אחד למשנהו, וזאת חוויה מאוד חזקה עבורי".
 

מאיפה נובעת המשיכה שלך לבמה?
"אני חושבת שאת חוש ההומור שלי ירשתי מסבתא שלי, אישה שהייתה מתעוררת כל בוקר בחיוך ענק, ונהגה להתבדח על כל דבר. אני גיליתי את הבמה בגיל 15 ומאז לא ירדתי ממנה".

במשך שנים הגדירו אותך המבקרים כמלכת ההומור השחור למבוגרים, והנה עכשיו ההומור שלך מיועד לילדים. איך היה המעבר?
"המעבר היה טבעי לגמרי. הדמות שלי בסדרה, נתנה לי חשיפה עצומה בקרב הציבור והמון ביטחון כשחקנית".מי הם המורים הרוחניים שלך?
"במשך השנים צברתי המון אנשים טובים שמאוד עזרו לי. לנצח אהיה אסירת תודה לחורחה גינזבורג, שראה אותי בתיאטרון הפרינג' והביא אותי לטלוויזיה. אני חייבת המון גם לפלורנסיה פניה (כוכבת "האומנת", הגרסה הארגנטינאית של "נני"), שלימדה אותי להשליך את עצמי למים ללא פחד, ולרומינה יאן, שנתנה לי המון עצות לגבי איך להתייחס לילדים שמככבים לצידי ב"קטנטנות". כמובן שהיא יודעת על מה היא מדברת. כל החוויה של לעבוד עם ילדים היא חוויה חדשה עבורי, הילדים הם סופר-רגישים, ומאוד רוצים להיות שחקנים. אני מרגישה כמו המורה - גננת שלהם. אני מתה עליהם".

את כל כך אוהבת ילדים - מתי תביאי ילד משלך?
"אני ופאבלו נשואים כבר 8 שנים. הוא במאי סרטי תעודה במקצועו, ואנחנו מאוד מאושרים מהדרך החדשה בה הולכים חיינו מאז "קטנטנות". הרבה פעמים שקלנו להפוך להורים אבל דחינו את זה מסיבה זו או אחרת. שנה שעברה, כשהשתתפתי ב"אמור מיו", וגם רומינה יאן וגם רומינה דה-סאנטו נכנסו להריון, זה עשה לי נורא חשק...אבל אז קיבלתי את התפקיד של לילי, והנה אני, מנצלת את ההזדמנות הזאת ושוב דוחה את האימהות. ילד זה משהו רציני ואני מאמינה שצריך זמן כדי להנות ממנו".

איך ההרגשה לראות את הפנים שלך מחייכות מכל שלט חוצות, עמוד מודעות, שער עיתון ופלייר חולף? כבר התרגלת?
"בהתחלה זה נראה לי ממש מוזר, אבל הדמות הזאת הביאה אותי למקום בוגר ויציב, כך שאני מתמודדת יפה. ידעתי שהתפקיד הזה ידרוש ממני את כל מה שיש לי פיזית ונפשית, והייתי מוכנה לזה. פשוט מעולם לא חלמתי על כזאת הצלחה".

ואיזה תגובות את מקבלת מהילדים ברחוב?
"בהתחלה הייתי מאוד עצבנית, ולא ממש ידעתי למה לצפות...אבל העבודה עם צוות כזה מקצועי כמו של כריס מורנה, פשוט נהדרת. היא מאוד מבינה בעולם הילדים וזה תמיד מרגיע אותי. היופי בעונה הזאת הוא שהדמות שלי מאוד ססגונית ובולטת, כך שכשאני לא בתחפושת, הרבה פעמים אנשים לא ממש מזהים אותי. את אלו שכן מזהים, אני מברכת בנשיקה ובבדיחה. להעלות חיוך על פני ילדים, זאת המתנה הכי טובה שאפשר לקבל".

מה הבאת לעצמך מתוך דמותה של לילי?
"אני אוהבת שהדמויות שלי תהיינה תמיד אמינות ויהיה ניתן לחבב אותן. הגרסה הזאת של "קטנטנות" היא פשוט גאונית, כי יש בנובלה הזאת גם קומדיה וגם דרמה סוחטת דמעות. היא מאפשרת לי להוסיף לדמות הכפולה של לילי, את כל התבלינים שצברתי במשך שנים ארוכות של משחק. אבל בשורה התחתונה, האושר והשמחה תמיד שולטים בכיפה".

איך היית מגדירה את לילי?
"לילי היא סוג של בבושקה, בובה רוסית שיש לה אישיות בתוך אישיות. היא יכולה להיות תמימה, מפתה או רצינית, לפי הצורך שלה באותו רגע. לפעמים היא קצת כמוני, נוטה להגזים. גם אני וגם היא, עוברות בין מצבי רוח מנוגדים לגמרי תוך שניות ובאופן טבעי. לעומתה, הדמות השניה שאני משחקת בסדרה היא מגאלי, שהיא הרבה יותר רצינית ועצובה, ויש לה מטרה בחיים - למצוא את בנה האובד., יעלה כמה שיעלה. לכן היא נכנסת לבית היתומים, מחופשת ללילי הליצנית, אמם של כל הילדים. בעקבות החוויה הזאת גיליתי שגם אני, כמו לילי, מוכנה לעשות כל דבר כדי להפוך ילד למאושר".
 
 
הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...
שם הקובץ
לרשימת הקבצים המלאה...

חברים

24tv (54)
(32)
דידוש:] (31)
ק!רל (30)
המלך דויד (39)
הטובה ביותר (25)
יעלוש (27)
hlii (29)
נויש_לייק_דה (15)
עדניי_=) (30)