מ!תק בל* עו!תק
יום חמישי, ה-5 לאוקטובר, שעה 18:00. אל האמפי פארק בראשון לציון הגיעו עשרות אלפי מעריצים בכדי לצפות בהקרנת בכורה של שלושת הפרקים הראשונים של העונה החדשה של השמינייה. בשעה הראשונה הוקרנו מספר ספיישלים שצולמו לכבוד האירוע, לדוגמא: כוכבי השמינייה מדברים על העונה החדשה, מאחורי הקלעים של צילומי הקליפ "עוד קיץ אחד", הפיספוסים מהוי או די שודרו ועוד הפתעות שונות. לאחר עיכוב דיי משמעותי, תום אבני, מנחה הערב, עלה לבמה והודיע שעוד לפני הפרקים הראשונים, כוכבי השמינייה יעלו אל הבמה להופיע עם היום הולדתו, אותו הוא חגג אמש. השחקנים חיבקו אותו, הקדישו לו שיר ולאחר מכן גיורא הלהיב את הקהל לקראת הפרק השלישי. בזמן הקרנת הפרקים, עברו כוכבי השמינייה למתחם העיתונאים כדי להצטלם ולהתראיין לאמצעי התקשורת השונים.

בסיום הפרק השלישי, עלו הכוכבים אל הבמה והופיעו עם השיר החדש "עוד קיץ אחד" תוך כדי מפגן זיקוקי דינור מרהיב. ברגע שהשיר הסתיים, הכוכבים הוברחו לוואן גדול תוך כדי שהמעריצים דפקו על שמשות הוואן ורדפו אחריה בהיסטריה. האירוע הסתיים בשעה 21:00 והיה לאחד האירועים המצליחים ביותר של "השמינייה" לדורותיו.

שמנו לב ש...

1) הצלמים התייחסו לכוכבי השמינייה בזלזול תוך כדי הפגנות של צרחות, ביטויים לא נעימים ושאלות שלא במקום. גם כוכבי השמינייה לא ששו להצטלם והעדיפו לראות את הפרקים בשקט.

2) שחקנים נוספים שהגיעו לטקס ונשארו מאחורי הקלעים לצפות בפרקים: תובל שפיר (בן-בן), ליאת ביין (לילי), אריה צ'רנר (ראש הממשלה), אדית חצור (דגנית) ויובל אברמוביץ' (צ'כוב). בלטה בחסרונה: מאיה קורן, המגלמת את רותם.

3) הילי ילון לא הסכימה להתראיין לאף גוף תקשורתי.

4) גיורא נכח באירוע ובמשך הפרקים הראשונים ישב לצד הקהל כדי לשמוע את תגובות הצופים על הפרק הראשון. בזמן הפרק השלישי הוא ניצל את הזמן להיות לצד השחקנים ולהתראיין למספר מגזינים.

5) להפתעתנו, מרבית מהשחקנים מכירים את האתר, גולשים בו באופן קבוע ואפילו יודעים לזמזם את מילות השיר.


במהלך האירוע חטפנו כמה חברי שמינייה כדי שיספרו לנו קצת על ההתרגשות שבאירוע ההשקה החגיגי ועל העונה השלישית, המפתיעה מתמיד. בקרוב נעלה סרטון וידאו של ההופעה על בימת האמפי וראיונות חמים מאחורי הקלעים עם השחקנים האהובים עליכם.
ולבינתיים, קבלו דוגמא קטנטנה מהראיונות שערכנו עם עדי הימלבלוי (נטשה) ודני לשמן (דורי)...שיר "מול על העולם". התשיעייה עלתה אל הבמה ופצחה בשירה, כשברקע עשרות זיקוקי דינור מרהיבים. הקהל התרגש, המקום התמלא במעריצים וההיסטריה לקראת הפרק הראשון גברה.

במהלך שידור הפרקים, ישבו השחקנים במתחם העיתונאים וצפו בפרקים בהתרגשות רבה, עד כדי כך שבקושי הצלחנו להזיז אותם מהמסך כדי לענות לנו על כמה שאלות. מיד בתום הפרק הכפול שהפרטים עליו חסויים בהחלט, תום אבני הזמין את כל השחקנים אל הבמה כדי לחגוג לגיורא אתעדי הימלבלוי

מה שונה בדמות שלך בעונה הזאת מהעונות הקודמות?

"זוכים להכיר אותי יותר. העלילה מתרכזת יותר בשמינייה מאשר במה שמסביב וגם ניתן להבחין בתהליך ההתבגרות של הדמות. הכל נשמר נורא בסודיות. אני לא יכולה לספר כלום, רק מה שבטוח, הרע שבעונה הזאת לא יכול להיות רע יותר. זה הולך להיות מאוד אכזרי."

איך את מרגישה הערב?

"נפלא, נפלא. אני מנסה לראות את הפרק, לא הולך לי. הרבה אנשים, המון קהל, ילדים מתרגשים."

איחול למעריצים?

"אני רוצה לאחל לכולם רק טוב, ואושר ובריאות ושמחה ובעיקר לחבר'ה שהולכים לראות את העונה החדשה. נהננו מכל רגע ואנחנו נתגעגע."
דני לשמן

איך מרגיש הערב?

"קצת נצבט הלב. מבחינת הצופים זה תחילת עונה, אבל לנו זה סיום צילומים. מוקדם להגיד מה יהיה בעתיד אבל יעבור זמן עד שנעלה לבמה שוב."

פרויקטים עתידיים?

"אני מתחיל ללמוד עוד פחות מחודש, ויש דיבורים על פרויקטים חדשים. אבל זה בשלבים התחלתיים ואני לא מעוניין לספר עדיין."

איך אתה מרגיש לקראת הלימודים?

"אני מתרגש ומרגיש כאילו עברתי לארץ אחרת."

יש לך איזה חלום?

"לעשות קולנוע, לא יודע באיזה צד של המצלמה, אבל הייתי רוצה לעסוק בזה. התחלתי מאחורי המצלמה ועכשיו אני לפני, ויש מצב שאני חוזר למאחורי. כמעט השלמתי תואר באוניברסיטת תל אביב אבל דעתי הוסחה. עשינו כמה סרטים קטנים. הייתי צלם וסאונד מן ועכשיו אני שחקן."


הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...
שם הקובץ
לרשימת הקבצים המלאה...

חברים

24tv (54)
(32)
דידוש:] (31)
ק!רל (30)
המלך דויד (39)
הטובה ביותר (25)
יעלוש (27)
hlii (29)
נויש_לייק_דה (15)
עדניי_=) (30)