מ!תק בל* עו!תק

על הדמות: אגוס היא הילדה היחידה שלא יתומה במעון. היא הייתה גרה עם ההורים שלה עד גיל 11. אביה של אגוס חוקר הרים, ואמא שלה אנתרופולוגית (חוקרת את ההתנהגות האנושית) לאחר יותר משנה ההורים שלה הוזמנו לעבודת חקירה מאוד חשובה במשטרה שיכולה לקדם אותם . ההורים של אגוס יז

על הדמות: אגוס היא הילדה היחידה שלא יתומה במעון. היא הייתה גרה עם ההורים שלה עד גיל 11. אביה של אגוס חוקר הרים, ואמא שלה אנתרופולוגית (חוקרת את ההתנהגות האנושית) לאחר יותר משנה ההורים שלה הוזמנו לעבודת חקירה מאוד חשובה במשטרה שיכולה לקדם אותם . ההורים של אגוס יזמו פגישה משפחתית כדי לספר לאגוס על ההזמנה, והם שאלו אותה מה דעתה להצטרף אליהם למסע? אגוס התנגדה לגמרי. בגלל הרבה סיבות אישיות. עקב זאת שאגוס אינה רצתה להצטרף להורים שלה היא נאלצה להשלח למעון היתומים, ומכיוון שהיא איננה יתומה ההורים שלה שלמו אלפי דולרים כדי שהדמונטים (הבעלים של המעון) יקבלו את אגוסטינה כאילו היא "יתומה". אגוסטינה היא ילדה מאוד מפותחת לגיל שלה מבחינה שכלית, החשיבה שלה היא כמו של גדולים, היא לא ילדה גחמנית והיא יודעת מה טוב בשבילה. אגוס תחלוק את החיים שלה עם ילדים מאוד שונים ממנה. אך בכל זאת היא תנסה לרצָות אותם. אבל זה לא יפריע לה כי אגוסטינה יודעת איך לכבוש כל אחד ואחת. היא מלאה באהבה, ולכן היא מן אמא קטנה בשביל הילדים, מכיוון שהיא יודעת מה כל אחד צריך ואיך לפנות ולתקשר עם כל אחד ואחד. להורים של אגוס לא קל לתקשר עם הבת שלהם כל הזמן, ודבר זה מלחיץ ומפחיד את אגוס. ומשפחת דה מונט מוסרים לה כל פעם ידיעות שיקריות.

מו פגישה משפחתית כדי לספר לאגוס על ההזמנה, והם שאלו אותה מה דעתה להצטרף אליהם למסע? אגוס התנגדה לגמרי. בגלל הרבה סיבות אישיות. עקב זאת שאגוס אינה רצתה להצטרף להורים שלה היא נאלצה להשלח למעון היתומים, ומכיוון שהיא איננה יתומה ההורים שלה שלמו אלפי דולרים כדי שהדמונטים (הבעלים של המעון) יקבלו את אגוסטינה כאילו היא "יתומה". אגוסטינה היא ילדה מאוד מפותחת לגיל שלה מבחינה שכלית, החשיבה שלה היא כמו של גדולים, היא לא ילדה גחמנית והיא יודעת מה טוב בשבילה. אגוס תחלוק את החיים שלה עם ילדים מאוד שונים ממנה. אך בכל זאת היא תנסה לרצָות אותם. אבל זה לא יפריע לה כי אגוסטינה יודעת איך לכבוש כל אחד ואחת. היא מלאה באהבה, ולכן היא מן אמא קטנה בשביל הילדים, מכיוון שהיא יודעת מה כל אחד צריך ואיך לפנות ולתקשר עם כל אחד ואחד. להורים של אגוס לא קל לתקשר עם הבת שלהם כל הזמן, ודבר זה מלחיץ ומפחיד את אגוס. ומשפחת דה מונט מוסרים לה כל פעם ידיעות שיקריות.

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

לקישורים נוספים...
שם הקובץ
לרשימת הקבצים המלאה...

חברים

24tv (54)
(32)
דידוש:] (31)
ק!רל (30)
המלך דויד (39)
הטובה ביותר (25)
יעלוש (27)
hlii (29)
נויש_לייק_דה (15)
עדניי_=) (30)